Yerel İşletme Pazarlaması

Yerel pazarlama İnternet pazarlama stratejisinin önemli ve kapsamlı bir yönüdür. Birden fazla lokasyonu olan veya daha fazla yerel müşteriyi arayan şirketler için, geleneksel bir yaklaşım SEO konusunda yeterli olmayacaktır. Aslında, hedef kitleye yönelik bir kitleye pazarlama yapmak kendine özgü bir dizi strateji gerektirir. Doğru bir şekilde yapıldığında, yerel çevrimiçi pazarlama, işletmelerin markalaşmalarını geliştirmelerine, topluluklarıyla olumlu bir şekilde etkileşim kurmasına, müşteri sadakatini artırmasına ve daha yüksek dönüşüm oranlarını güvence altına almasına olanak tanır.
Çalışma Süreçleri

Bu grafik Yerel İşletme Pazarlama için uygulanan tekniklerin bir özetidir. Alt bölümde bu teknikler hakkında açıklayıcı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Web Site Optimizasyonu

İşyeri Listeleme

içerik Alıntı Oluşturma

İnceleme ve Derecelendirme

Tıklama Reklamları ve Çağrı TakibiYerel İşletme HizmetleriArama Motorları için Yerel Optimizasyon

Yerel bir SEO kampanyası uygulamak, müşterinin çevrimiçi pazarlama stratejisini başlatırken attığımız ilk adımlardan biridir. Öncelikle, bir müşterinin web sitesinin, Google Web Yöneticisi gibi platformlara XML site haritası göndermeyi içeren ve sıralamayı belirleyen, büyük arama motorları tarafından doğru ve tam olarak dizine eklendiğinden emin oluruz.
Google+ Yerel İşletme Sayfalarını optimize etmek, uygun görseller, videolar, açıklamalar ve arama sonuçlarının en üstünde yer almak, size ulaşan ve işletmeniz için yüksek hedefli müşterileri çeken alakalı faktörleri optimize etmek gibi konularda bizimle irtibat kurmanızı öneriyoruz.

Merak Ettim

Yerel İş Rehberi Listeleri

Sosyal Estetik, birçok çevrimiçi işletme dizininde de müşteri listeleri oluşturur ve bir şirketin yerel çevrimiçi varlığını önemli ölçüde arttıran adımlar atar. Birincil hedefimiz, her müşterinin şirketini daha görünür ve erişilebilir hale getirmektir ve fiziksel telefon rehberinin popülerliğindeki düşüşe rağmen, bir çevrimiçi işletme dizini artık bu hedeflerin her ikisine de ulaşmak için en iyi yöntemdir.Tıklama Başına Yerel Ödeme

Tıklama başına Yerel Ödeme, yerel işletmenizin potansiyel müşterilerini satın almaya ve bunları tekrarlayan müşterilere dönüştürmeye hazırlamanın en hızlı yoludur.
Yerel PPC Reklamları, yalnızca çok sınırlı bir Coğrafi Bölgede, çoğunlukla mağazanızın veya ofisinizin 50 km yakınlarında arama yapan kullanıcılara gösterilir.
Yalnızca ürün veya hizmet satın almaya hazır olan kullanıcılardan yüksek hedefli trafik elde edersiniz. Çok etkili, daha ucuz ve olumlu sonuçlar sağlayan bir kısıtlı hedef reklam yöntemidir.

Merak Ettim
Sosyal Medya Pazarlama

Müşterileriniz aynı zamanda sosyal medya kullanıcılarıdır ve satın alma kararlarını etkilemek için sizinde tüm varlığınızla sosyal alanlarda bulunmanız gerekiyor. Sosyal medya pazarlaması, markanızı doğru kitleye iten bir sürat motorudur.
Müşterilerinizi bulup etkileşim kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknolojiler konusunda size yardımcı olabiliriz. Kitleniz için en uygun kanalları ve medya platformlarını seçmenize yardımcı olmak için aşağıdaki enstrumanlar sıklıkla kullanılmaktadır;

 • Facebook, Twitter, LinkedIn bağlantıları
 • Bloglar
 • Dijital Video
 • iPhone Uygulamaları
 • Facebook Uygulamaları
Merak Ettim


6x
Anahtar Kelime Sıralaması


398%
Organik Ziyaretçiler


1105%
Top 10 Sıralaması


129%
Ziyaret Süresi Uzatma
Müşterilerimiz Neler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon için teşekkürler.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Dakikalar içinde internet sitemin barındırma (hosting) kaynaklı sorunlar yaşadığını tespit etmeme yardımcı oldular. Sosyal Estetik internet sitemizin sancılı bir dönemini sona erdirerek hızlanmamızı sağladı. Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj