Tıklama Başına Ödeme

PPC Pey Per Click, tıklama başına ödeme başına, internet sitenize ait reklamların gösterim adedinden bağımsız olarak, sadece tıklandığında ödeme yapmanızı gerektiren reklam modelidir. Özetle, bu reklam türü ziyaretleri organik olarak “kazanmaya” çalışmak yerine, ziyarete aracılık eden reklam yayıncısına ödeme yapma gerektirmesi anlamına gelir.
Arama motoru reklamcılığı, tıklama başına ödeme modelinin en popüler biçimlerinden biridir. Bir kullanıcı, işletme teklifleriyle alakalı bir anahtar kelimede arama yaptığında, reklam verenin arama motorunun sponsorlu bağlantılarında gösterilmesine olanak tanır.
Tıklama Başına Ödeme Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödeme (PPC) pazarlama uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza uygun strateji ve raporlamayı özelleştirir.
Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz destek ve rehberliği sağlayan Sosyal Estetik ekibi, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşterileri artırmak veya marka bilinirliğini artırmak için gerek yönetimi sizin adınıza gerçekleştirir.Tıklama Başına Ödeme


TBÖ Denetimi

Tıklama Başına Ödeme Denetim sürecimiz denetim hedefini, kapsamını anlamak ve veri analizine izlemekle başlıyor.


Bing Advertising

As advertising service which assist corporation to touch the 129 million incomparable searchers, company pay-per-click service is the key aspect.Sosyal Reklam

Sosyal Estetik hedef kitlenizi hedeflenen veya istenen eylemlere yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklam

Görüntülü reklamlarınız, hizmetinize veya ürününüze zaten ilgi göstermiş veya gösterecek bir kitleyi hedefliyor olacaktır.Google AdWords

Ekibimizle çalışmak, tam zamanlı bir başka çalışanı işe almak için gerekli ekstra maliyet olmadan tam zamanlı bir AdWords uzmanının çalıştırılması avantajını sağlayacaktır.


Yeniden Pazarlama ve Yeniden Hedefleme

Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişilere pazarlama yaparak, (ROI) YG'yi artırın ve dönüşümleri artırın.


Tıklama başına ödeme kampanyamızın kısa süreci

Tıklama başına ödeme (PPC) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir

 • PPC arama kampanya stratejisi
 • Anahtar kelime araştırma ve seçimi
 • Reklam oluşturma ve geliştirme
 • Kampanya ayarlamaları
 • Teklif yönetimi ve dönüşüm izleme
 • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
 • Kampanya yönetimi ve analiziSonuçlandırma

Kampanyanızın anahtar kelime seçimi ve metin seçimi ile ilgili başarısını aylık olarak bildiriyor ve bir sıralama raporu oluşturuyoruz. Böylece, ödeme yaptığınız anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıraladığınızı biliyorsunuz. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, kampanyanızın ilerlemesini, yönünü açıklamak ve sahip olabileceğiniz soruları yanıtlamak için ekibinizin üyeleriyle bir saatlik görüşme rezervasyonu hazırlıyoruz.

MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon için teşekkürler.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Dakikalar içinde internet sitemin barındırma (hosting) kaynaklı sorunlar yaşadığını tespit etmeme yardımcı oldular. Sosyal Estetik internet sitemizin sancılı bir dönemini sona erdirerek hızlanmamızı sağladı. Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj