Sosyal Medya Pazarlama

Güçlü bir iletişim aracı olan sosyal medya, şirketlerin markalarını karakterize ederken ve müşteri tabanlarını genişletirken, müşterilerinin bulundukları yere ulaşmalarına da olanak sağlıyor. Doğru bir şekilde yapılırsa, sosyal medya pazarlaması, doğal bağlantılar oluşturmaya, trafik, farkındalık, marka bilinirliği ve iyi niyet göstermeye yardımcı olarak diğer pazarlama tekniklerinin “SEO ve SEM dahil” etkinliğini artırabilir. Sosyal medya stratejisiyle, yönetimiyle veya reklamlarla mücadele ediyorsanız Sosyal Estetik iş yükünüzü hafifleterek sizi hedeflediğiniz başarıya ulaştırabilir.
Sizin için Yapabileceklerimiz


Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olacağını bildiğimiz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.Sosyal Medya Reklamcılığı Yönetimi

Sosyal medya reklam hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya aracılığıyla reklam vererek kurumsal tanıtımını sağlayan, müşterilerimizin % 100'ü olumlu sonuç bildirimleri sağladı.Sosyal Medya İçerik Oluşturma

Çevrimiçi sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya içerik oluşturma ve gönderme hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medya pazarlaması ya da Social Media Marketing SMM, pazarlama iletişimi ve markalaşma hedeflerine ulaşmak için çeşitli sosyal medya ağları kullanılarak uygulayan bir internet pazarlama şeklidir. Sosyal medya pazarlaması, öncelikli olarak sosyal medya reklamlarının yanı sıra, içerik, video ve görüntülerin pazarlama amacıyla sosyal paylaşımını içeren etkinlikleri de kapsamaktadır.


Sosyal medya yönetimine neden ihtiyaç duyuyorsunuz?

 

Çünkü Müşterileriniz sosyal medyada.

Şirketinizin hangi sektörde olduğuna bakılmaksızın, müşterileriniz günlük olarak sosyal medyayı kullanıyor. Müşterilerinizi her zaman markanıza bağlı tutmayı hedefleyerek onlarla iletişim halinde kalmanız çok önemlidir.

 

Çünkü Şirketinizi arayan insanlar var.

Şirketinizin satışına konu olan ürün ve hizmetleriniz hakkında arayış içinde olan veya karşılaştığı dijital mecralarda ürün ve hizmetleriniz hakkında meraklarını gidermek isteyen müşterileriniz gün boyu sosyal alanlarda dolaşıyor. Sosyal medya yönetim hizmetimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

 

Şirketiniz hakkında sosyal medyada konuşan potansiyel müşterileriniz.

Müşterilerinizin şirketiniz hakkında neler söylediğini sosyal medyada dinlemeli ve endişelerine yanıt vermelisiniz. Sosyal medya yönetim hizmetlerimiz, şirketinizin sunabileceği şeylerin olumlu yönlerini vurgulamaya ve olumsuz sözlere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

 

Şirketler uzman sosyal medya yönetimini hak ediyor.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlama yöneticisinin, tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Sosyal Estetik ekibi her üyesi sosyal medya yönetiminde kendini kanıtlamıştır. Ajansımız pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir.Estetik İşlem Süreçlerimiz


Strateji Geliştirme

Reklam Yönetimi

Topluluk Yönetimi

Etkili İçerik Oluşturma

Ölçekleme ve Raporlama

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Girişken bir ekibe sahibiz ve öncelikle nasıl çalıştığımızı bilen müşterilerden ve arkadaşlarımızdan tavsiyeler ve öneriler alarak yeni bir işe başlarız. Satış personelimizin bizim için tüm konuşmaları yapması gerektiğini düşünmüyoruz ve bu yüzden kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı anlatmak ve beklentilerinizi öğrenmek için doğrudan müşterilerimizle konuşmayı tercih ediyoruz. Sosyal medya fiyatlandırmamız tamamen taleplerinize, mevcut durumunuza ve hedeflerinize göre belirleniyor.

MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon için teşekkürler.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Dakikalar içinde internet sitemin barındırma (hosting) kaynaklı sorunlar yaşadığını tespit etmeme yardımcı oldular. Sosyal Estetik internet sitemizin sancılı bir dönemini sona erdirerek hızlanmamızı sağladı. Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj