Burdao Store

e-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi, SEO, Analytic


MüşteriHakkında
Tamamen yeni bir proje olarak ortaya çıkan internet sitesi, kozmetik sektöründe tedarikçi ve son satıcı olarak ürünlerini e-ticaret dünyasına aktarmak talebi ile bizlerle buluştu.

Ardından yapılan teknik analiz ve araştırmalar ile altyapı tercihleri ve site fonksiyonları konusunda yoğun bir proje süreci başlatıldı.


burdao-mobil
burdao-kategori

Proje Hakkında

e-Ticaret sistemlerinin en uğraştırıcı yönü, ürün ve hizmetlerin gerektiği gibi sunulması sürecidir. Tüm site tasarımını bu süreç göz önünde bulundurularak hazırlanması gerekmektedir.

Bu internet sitesi için genel tasarım renkler ve ürün yerleşimleri dünya standartlarına ve yeni trendlere uygun olarak yapılmıştır.

Müşterimizin her tür talep ve beklentileri ile ilgilenilmiş ve dijital dünyaya uyarlanarak gerekli fonksiyonelliğe sahip eklenti ve uygulamalarla, tasarım ve içeriklerin eklenmesi süreci tamamlanmıştır.

Halen sosyal medya danışmanlığı ve ürün ve hizmetlerin içeriklerinin eklenmesi, tasarım ve fonksiyonellik eklenti ve uygulamalarının entegre edilerek çalışır duruma getirilmesi gibi konularda çalışmalarımız sürmektedir.


WhatsApp Logo Anında Mesaj