Hayat Kozmetik

SEO, Responsive Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Internet Sitesi Yenileme, Raporlama Takibi


MüşteriHakkında
Eskiyen içerikler, kullanışsız site tasarımı ve eksik güncellemeler ile başlayan çalışma süreci;

Internet sitesi alt yapısı tümden değiştirilerek, eski ürün ve hizmetlerin aktarılması sonrasında, yeni ürün ve hizmetlerin eklenmesi, tasarım ayarlamaları, seo çalışmaları, sosyal medya kimliğinin oluşturulması ve yönetimi ve daha birçok dijital hizmet ile devam etmektedir.

Halen kuruma ait internet sitesinin ve sosyal medya hesaplarının yönetimi Sosyal Estetik tarafından gerçekleştirilmektedir.
hayat-mobil

hayat-urunler

Proje hakkında

Müşterimize ait eski internet sitesi eksikleri ve olanaksızlıkları değerlendirilerek, hedeflenen yenileme çalışmasına uygun alt yapının tesisi için gereklilikler listelenerek yola çıktık.

Mevcut sitenin tüm alt yapısı ve içerikleri sunucumuza taşınarak, çalışmalarımız sırasında eski internet sitesinin çalışır durumda kalması ve diğer yandan yeni site ve alt yapı çalışmalarının yapılması sağlandı.

Zorlu geçen bu süreç içerisinde, tüm eski içerikler, yeni kurulan ve henüz yayında olmayan arkaplanda çalışan internet sitesine aktarıldı. Sonrasında genel görünüm düzenlemesi, menü çalışmaları ve diğer dizayn gereksinimleri tespit edilerek, yeni sitenin eski içeriklerle yeniden hizmet vermesi sağlandı.

Bu sırada yeni site müşterilerin ziyaretine açılarak, bir yandan mevcut işlevlerini yerine getirirken, diğer yandan yenilenen ürün ve cihazlar ile ilgili içeriklerin yüklenmesine devam edildi.

Tüm içerik yükleme işlemleri tamamlandığında, yeniden genel görünüm ve tasarım, slayt ve afiş çalışmaları ve ayrıca SEO işlemleri tamamlanmaya başlandı.

Hala devam eden bu süreç içerisinde, yeni sitenin aktive edilmesi ile birlikte, kuruma ait Sosyal Medya hesaplarının takibi ve kurumsal kimliğe yakışır biçimde ürün ve hizmetlerinin sosyal ortamlarda paylaşılması işlemi de başlatıldı ve sürdürülmektedir.


WhatsApp Logo Anında Mesaj