Güzelliğim Store

e-Ticaret Altyapı, Ürün Yükleme, Modül ve Eklentiler, SEO, Fonksiyonellik


MüşteriHakkında
Tüm detayları düşünülerek başlatılan projede uygun alt yapı seçimi, sunucu ve hizmet sağlayıcıların internet sitesinin performans gereksinimlerine uygun seçimi neticesinde yeni alt yapı kurulumu tamamlanmıştır.

Güzelliğim e-Ticaret Sitesi, site kurulum, ürün ekleme, seo, analytic raporlama ve takibi gibi temel ve ileri seviye danışmanlık hizmetleri Sosyal Estetik tarafından sağlanmaktadır.


guzelligim-mobil
guzelligim-kategori

Proje Hakkında

e-Ticaret sistemleri yapıları gereği hassasiyet gerektiren bir çalışma gerektirmektedir. Güvenlik ve kullanılan alt yapı ile ek modül ve eklentilerin doğru seçimi ve yüksek performanslı sunucularda kurulumun tamamlanması ile başlayan süreç, içeriklerin aktarılması ile sürdürülmüştür.

e-Ticaret sitelerinde temel içerik, ürün ve hizmetlerden oluşmaktadır. Ürün ve hizmetlerin doğru biçimde sunumu site fonksiyonelliğini ve müşteri potansiyelini doğrudan etkiler.

Yapılan çalışmalarda, doğru sunum ve fonksiyonellik yüksek öncelikle ele alınmış ve bu konuda uygun olmayan ürün fotoğraf ve bilgilerinin temin edilmesi, gereksinim duyulan modül ve eklentilerin temin edilerek çalışır duruma getirilmesi sağlanmıştır.

Destekleyici blog içerikleri ve iletişim fonksiyonları ile sitenin SEO aşamasına geçilmiştir. Halen devam eden destekleyici çalışmalar çeşitli SEO geliştirmeleri ve ek yararlı fonksiyonlar ile sürdürülmektedir.


WhatsApp Logo Anında Mesaj