Ece HOŞGÜLER

Mobil Uyumlu Tasarım, Fonksiyonel Eklentiler, Sosyal Medya Yönetimi, Analytic


MüşteriHakkında
Yeni iş yeri açılışı ile birlikte, gereksinim duyulan tanıtımın planlanması ve gerçekleştirilmesi için, sektör ve rakip analizi yapılarak başlatılan proje, devamında mükemmel sonuca ulaştıracak çözümlerle sürdürülmüştür.


ece-mobil
ece-hizmetler

Proje Hakkında

Piyasanın farklı fiyat ve seçenekler sunan karmaşık dijital dünya ortamında, başarısız bir internet sitesi kurulumu yapılmış durumda iken müşterimizle tanıştık.

Yaptığımız analizler sonucunda, izlenmesi gereken yol haritası ve atılması gereken adımlar raporlanarak çalışmalarımıza başladık.

Ürün ve hizmetlerinin ifade edildiği, randevu sistemine sahip, iletişim bilgileri konum ve yol tarifi içeren, hızlı haberleşme için whatsapp mesaj ve telefon ile arama fonksiyonlarına sahip iletişim butonlarının bulunduğu, bir internet sitesi için kurulum ve içerik yükleme süreçlerini başarı ile tamamladık.

Bu süreç içerisinde müşterimizin bizden talep ettiği sosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik oluşturulması işlerine de öncelik vererek, hem internet sitesinin hem de sosyal medya yönetiminin birbirini tamamlayan mükemmel sonuçlarına ulaştık.


WhatsApp Logo Anında Mesaj