Pazarlama Ortaklığı

Pazarlama Ortaklığı bilinen adıyla bağlı kuruluş pazarlama, başka kişilerin (veya şirketin) ürünlerini tanıtarak bir komisyon kazanma sürecidir. Beğendiğiniz bir ürünü bularak, başkalarına tanıtın ve yaptığınız her bir satış için kar elde edin. Bağlı kuruluş pazarlama, zaten devam eden pazarlama tekniklerinin teknolojiyle birleştirilmesinin uygun maliyetli bir yoludur. Sizin ürün veya hizmetlerinizin başkaları tarafından pazarlanması da nihai hedef olarak kabul edilebilir.


Pazarlama Ortaklığı Nasıl Yapılır?

Pazarlama ortaklığı veya bağlı kuruluş pazarlaması genellikle potansiyel bir müşteriyi başarılı bir şekilde yönlendiren veya sitenize yönlendirenlere komisyon veren bir yönlendirme programı olarak tanımlanabilir. Bazen bir reklam ortaklığı İnternet programı olarak ta adlandırılır, çevrimiçi gelir elde etmek için en uygun maliyetli ve verimli araçlardan biridir.

Şirketinizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi çevrimiçi olarak reklam dijital ortamların artması ile doğru orantılı olarak başarı seviyeniz artacaktır . Pazarlama Ortaklığı satış gücü performansına göre değerlendirilen bir pazarlama gücüdür. Pazarlama Ortaklığı programı oluşturmak, dikkatinizi işinizin diğer yönlerine odaklamanıza olanak tanır.Pazarlama Ortaklığı


Etkili Strateji

Ölçeklenebilir sonuçlar elde etmek için müşterilerin özelleştirilmiş ihtiyaçlarına göre ayrı bir yol haritası oluşturulur.Marka Şeffaflığı

Marka ağımız % 100 şeffaftır, reklamlarınızın nerede ve ne zaman gösterildiğini her zaman bilirsiniz.Proaktif Yönetim

Sonuçların en üst düzeye çıkarıldığından emin olmak için yeni Pazarlama Ortaklarını işe almaya ve mevcut olanlarla iletişim kurmaya yardımcı olabiliriz.Maliyet Etkinliği

Hedefimiz, Dönüşüm Oranınızı en üst düzeye çıkaran ve maliyetlerinizi düşüren Pazarlama Ortaklığı / Bağlı Şirket Pazarlama hizmetleri sunmaktır.
Bizim için Pazarlama Ortaklığı

 • Hedeflerinize uygun doğru bağlantı ağlarını seçmenize yardımcı olmak
 • Seçilen ağlarda ortaklık programını kurmak
 • Ortaklık programınızı tanıtmak; ortaklık başvurusunu gözden geçirme ve yeni üyelikler oluşturma
 • İştirakler için pazarlama teminatları oluşturma, görüntüler, afişler ve kataloglar üretme
 • Aylık, haftalık ve reklamlar için bağlı kuruluş iletişimi
 • Bağlı kuruluşlar için veri akışları oluşturma
 • Bireysel Pazarlama Ortaklıklarının performansını analiz etme ve onlara yardımcı olmak için onlarla iletişim kurma
 • Pazarlama Ortağı satış kanallarının performansı hakkında periyodik raporlama gibi belirleyici süreçlerden oluşmaktadır.


Neden Sosyal Estetik?

Ajans düzeyinde ilişkilerimiz, birçok en büyük satış ortaklığı ağı dahil olmak üzere tüm büyük bağlı kuruluş ağlarını kapsamaktadır. Bu ilişkiler, müşterilerimiz için en iyi oranları sağlamaya yardımcı olur. Pazarlama Ortaklığı seçim sürecine yönelik metodolojik yaklaşımımız, müşterimizin markalarını kucaklayan, dönüşümleri yönlendiren ve dönüşüm hedeflerine ulaşan yayıncılarla iş ortaklığı yapmasına olanak tanımaktadır.

MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir şablon.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Daha önce web barındırma konusunda sorular yöneltmiştim ve mevcut hostingimde geçirdiğim sürede alabildiğimden daha fazla bilgi alışverişinde bulundum Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj