Mobil Pazarlama

Kısaca Mobil Pazarlama, daha sık ve daha fazla para harcayan müşterileri internet sitenize getirmeye yardımcı olan en son teknolojidir diyebiliriz! Müşterilerinizi tekrar tekrar gelmelerini sağlamak, iletişim kurmak ve müşterilerinizin sürekli olarak iletişim halinde kalmaları için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.
Mobil Pazarlama Neleri Kapsar


Çevrimiçi pazarlama, en popüler pazarlama yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak, mobil kullanıcı sayısındaki çok hızlı artış bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini yönünü değiştirir. Cep telefonu kullanıcılarının sayıca daha fazla olması nedeniyle, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, bugün hala çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından beklediğinizden çok daha güçlü olacaktır. Bu nedenle artık sizinde bir mobil pazarlama kampanyasına sahip olmanız gerekmektedir.


Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil duyarlı tasarımlar, HTML5 ve CSS3 kullanarak elde taşınabilir cihazlardaki web uygulamalarınız için sorunsuz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.Mobil Web Siteleri

Mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirmeyi de içeren eksiksiz bir mobil web hizmeti sağlayabiliriz.SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanan Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacıların müşterilerle hareket halindeyken anında iletişim kurmasını ve etkileşimde bulunmasını sağlar.

Sizin için yapabileceklerimiz..

Sosyal Estetik, Türkiye’nin önde gelen markalarının çoğunun güvenilir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz tarafından, mobil teknolojimizin gücünü, tercih yönetimini ve zengin analiz platformunu açığa çıkaran stratejik hizmetlerimiz hakkında sürekli olarak övgüye layık görülmekten mutluyuz. Birlikte çalışma süremiz boyunca mükemmel müşteri deneyimleri oluşturmak için SMS, MMS, mobil web, ses, QR kodları ve e-posta yoluyla çok kanallı yeteneklerimizden yararlanmak bizimle irtibat kurmanız kadar kolay.


Mobil Pazarlama Servisleri

 

 • Mobil Web Siteleri
 • SMS Pazarlama
 • Mobil Arama Kampanyaları
 • Mobil Ticaret
 • 2D Barkodlar/QR Kodları
 • Mobil Uygulama Geliştirme
 • Mobil Görüntülü Reklam Pazarlama

MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon için teşekkürler.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Pazarlama Müdürü
 • Dakikalar içinde internet sitemin barındırma (hosting) kaynaklı sorunlar yaşadığını tespit etmeme yardımcı oldular. Sosyal Estetik internet sitemizin sancılı bir dönemini sona erdirerek hızlanmamızı sağladı. Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj