İtibar Yönetimi

Çevrimiçi itibar yönetimi, işletmenizi olumsuz geri bildirimlerden korumak için önemli kabul edilir. İşinizle ilgili kötü yorumlar ve kötü bildirimler işinizi riske atabilir. Çevrimiçi itibar yönetimi, şirketiniz hakkındaki tüm olumsuz eleştirilerin müşteri memnuniyeti uzlaşması ile ya da makul cevaplarla giderilmesi ve itibarınızın her zaman temiz kalmasını sağlar.

İtibar Herşey Demektir

İş dünyasında itibarınız her şeydir. Sosyal medyada ve diğer yorum sitelerinde teşekkür elde ederek, hızlı bir şekilde harika bir üne kavuşabilirsiniz. Sadece tek bir problem var: İnternet hızlı hareket ediyor ve birkaç yanlış adımla, heyecanla ulaştığınız 5 yıldızlı Rock Star durumundan aynı hızda aşağıya doğru çekilebilirsiniz. İtibar yönetimi ekibimiz tarafından titizlikle ve memnuniyet odaklı olarak yürütülmektedir.
İtibar Danışmanlığı

Şu anda bir çevrimiçi itibar yönetimi sorununuz varsa, çevrimiçi itibar danışmanlarımız, bunu tespit etmeniz ve arama motorlarından sessizce kaldırmanız için gereken araçları sağlayabilir. Eğer hala bir marka sorununa sahip değilseniz yeterince şanslı olduğunuzu düşünebiliriz ve sizi markanızla ilgili olarak neler söylendiğini anlamanıza yardımcı olacak itibar izleme yazılımlarını tanıştırarak bu sorunu hiç yaşamamanız için gereklilikleri birlikte yerine getirebiliriz.İtibar Stratejimiz

Size başka hiçbir organizasyonda bulunmayan arama sonucu kaldırma, bastırma, koruma ve inceleme yönetimini içeren çevrimiçi itibar yönetimi hizmetleri sağlayabiliriz.


Etkili Arama Teknikleri

Şirketinizin, adınızın veya markanızın ile ilgili herhangi bir kelimeyi araştırmak ve tanımlamak

İstenmeyen Bilgilerin Kaldırılması

Google, Yandex ve Bing'deki ilk on arama sonucundan olumsuz geri bildirimlerin kaldırılması

Olumlu Bilgi ile Değiştirme

Olumlu yorumları ön planda tutmaya ve olumsuz yorumların ortadan kaldırılarak unutturulması

Devam Eden İzleme Faaliyetleri

Şirketiniz hakkında yeni yayınlar, herhangi bir zamanda ortaya çıkabilir, şirketiniz veya ürünleriniz için neler söylendiğini araştırmak

Neler Yapılabilir?

Nitelikli ekibimiz, sizin veya işletmeniz hakkında olumsuz ve istenmeyen İnternet bilgilerini düzeltmek için ters arama motoru optimizasyonu kullanır. Şirketimizle işbirliği yaparak, olumlu ve güvenilir bir İnternet itibarı hedefleyerek elde edebilirsiniz. Sunduğumuz İnternet itibarı hizmetleri şunları içerir:

 • İftira dahil olmak üzere olumsuz İnternet haberlerini kaldırma
 • Derecelendirmeleri ve kötü yorumları kaldırma
 • Google, Yahoo ve Bing arama motorlarından sonuçları düzeltme
 • Mahkeme davaları ve davalarla ilgili bilgilerin kaldırılması
 • Raporları Devre Dışı Bırakma
 • Sahte yanıltıcı web sitelerini kaldırma
Uzmanlığımız

Farklı işletmelerin ve bireylerin farklı itibar yönetimi ihtiyaçlarına sahip olduğunu biliyoruz. Personelimiz, düzinelerce itibar yönetimi hizmetini araştırdı ve gözden geçirdi ve hem işletmeler hem de bireyler için en iyi olduğunu düşündüklerimizle itibar yönetimi stratejimizi geliştirdi.
Çok çeşitli endüstrilerden ve alanlardan küçük ve büyük ölçekli hükümetlere ve işletmelere hizmet sunuyoruz.
Özel çözümlerimiz sadece kamu algısına değil aynı zamanda belirli ürünlerle ilgili yönlendirme ve satın alma anlayışına da odaklanıyor.
Kamuoyu algısı hayati derecede önemlidir, ancak bizim özel çözümlerimiz ürünleriniz veya hizmetleriniz için satışları da yönlendirmeye odaklanmaktadır.MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon için teşekkürler.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Dakikalar içinde internet sitemin barındırma (hosting) kaynaklı sorunlar yaşadığını tespit etmeme yardımcı oldular. Sosyal Estetik internet sitemizin sancılı bir dönemini sona erdirerek hızlanmamızı sağladı. Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


Ücretsiz BirDeğerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj