eTicaret Pazarlama

E-ticaret pazarlamacılığı kısaca, çevrimiçi müşterileri bir e-ticaret sitesine yönlendirmek ve ürünleri veya hizmetleri çevrimiçi olarak satın almaya ikna etmektir. Başarılı bir e-ticaret pazarlama ekibinin arama motoru optimizasyonu, tıklama başına ödeme pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, görüntülü reklam kampanyalarını yürütmesi ve arama sonuçlarının en üst seviyeye ulaşması için uzmanlığa sahip olması gerekir.

Size Özel Hizmetler


Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet Siteniz için Dijital Dünyada, SEO girişimlerinizi güçlendirebilir ve yüksek yatırım getirisi ROI sağlayan e-ticaret SEO kampanyalarını planlayabilir veya yürütebiliriz.

Merak Ettim


Pey Per Click Tıklama Başına Ödeme

Mağazanız için özel olarak hazırlanmış özel bir Tıklama Başına Ödeme Pey Per Click PPC stratejisiyle e-ticaret mağazanıza nitelikli, hedeflenmiş alışveriş yapan kullanıcılar getirin.

Merak Ettim


Sosyal Medya Optimizasyon

Sosyal medya optimizasyon hizmetlerimiz arasında Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ve bunların dışında birçok sosyal medya ağlarının yönetimi seçenekleri de bulunmaktadır.

Merak EttimArama Motoru Optimizasyonu

SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu, e-ticaret pazarlamasının en kritik parçalarından biridir. Web sitenizdeki belirli anahtar kelimelerin örneklerini analiz eden özel algoritmalara dayanmaktadır. Kullanıcılar Google gibi arama motorları aracılığıyla İnternet’te gezinirken, bu sonuçlar web sitenizin başarısında büyük rol oynamaktadır. İyi bir SEO kampanyası, e-ticaret sitenizi Google sıralamasının zirvesine yükseltebilir.

Merak Ettim
Tıklama Başına Ödeme

Tıklama başına ödeme reklamları, anahtar kelimelere dayalı olduğundan SEO’ya benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, arama motoru optimizasyonu organik bir şekilde çalışırken bir pazarlama şirketine ödeme yapmak zorunda olmadığınız anlamına gelir, Tıklama Başına Ödeme PPC sonuçları Google’da sarı kutularda görünen ve göründüğünde tıklanması koşulu ile ödeme yapmanız gereken sonuçlardır.

Merak Ettim


Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret web siteleri için çok önemli olabilir. Etkili bir Facebook iş sayfası oluşturarak ve potansiyel müşterilerinizi özel teklifler ve indirimlerle ‘sayfayı beğenmek’ için cazip hale getirerek, sadece ağ üzerinden ölçülebilir kelime ağzı reklamı elde etmekle kalmayaıp, aynı zamanda güvenilir, saygın bir İnternet Şirketi görünümüne kavuşabilirsiniz.

Merak Ettim
Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamcılık, henüz küçük sayılabilecek Başlangıç Aşaması İnternet satıcıları için göz korkutucu olabilir, ancak çok değerli olduğu sektörde kabul görmüştür. İlgili bloglarda, mesaj panolarında ve diğer web sitelerinde küçük banner reklamlar satın alarak, işletmenizi başka bir şekilde bulamayan kişilerin önünde gösterebilirsiniz.


MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir şablon.

  Rasim Ö.
  Rasim Ö.
  Marka Müdürü
 • Daha önce web barındırma konusunda sorular yöneltmiştim ve mevcut hostingimde geçirdiğim sürede alabildiğimden daha fazla bilgi alışverişinde bulundum Teşekkürler.

  Berna D.
  Berna D.
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj