Eposta ile Pazarlama

E-posta ile pazarlama, e-posta kullanan bir grup kişiye doğrudan ticari bir mesaj iletmesidir. En geniş anlamıyla, potansiyel veya mevcut bir müşterilere gönderilen her e-posta, e-posta pazarlaması olarak düşünülebilir. Genellikle, reklam göndermek, promosyonlar, ürün ve hizmet yenilikleri gibi bilgiler aktarmak gibi bilgiler içeren epostalar, sadakat, güven veya marka bilinirliği oluşturmak için geniş bir kullanıma sahiptir.Sizin için Neler Yapabiliriz?


Mobil Cihazlarlar Uyumlu ePosta Tasarımı

Her boyuttaki cihazlar için en iyi biçimlendirmeyi elde etmenize yardımcı olması için e-postanız HTML ve CSS'de medya sorguları kullanan kodlar ile oluşturulmalıdır.


Otomatik Gönderilen ePosta Pazarlama İletileri

Pazarlama otomasyon uzmanlarımız size zaman, para ve gönül rahatlığı sağlarken, satışlarınızı büyütmenize ve daha fazla potansiyel müşteriyi dönüştürmenize yardımcı olacayı hedeflerePosta İçeriği Oluşturma ve Yazma

ePosta İçerik Servisi, en yüksek yatırım getirisi olan pazarlama kanalından daha büyük karlar elde etmenizi sağlayabilir


Yönetilebilen ePosta Pazarlama

Çok fonksiyonlu yönetilebilir servisimiz, her ay profesyonelce tasarlanmış ve yazılmış iki e-posta kampanyası oluşturmaktadırKampanya Üretimi ve Dağıtımı

Davranışsal olarak, hedeflenmiş ve tetiklenen iletişim bağlantılarıyla işinizin performansını en üst düzeye çıkarmaya odaklanarak dikkat çeken kampanyalar üretmek


ePosta Listesi Temizleme ve Düzenleme

Eski ve kullanılmayan e-posta adreslerinizi temizleyerek ve listenizin kullanışlı ve amaca hizmet eder biçimde yeni müşteriler eklenerek oluşturulmasıNasıl Yapıyoruz?


Bülten Oluşturma

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirin. Hızlı ve basit!

1

Teslim Edilebilirlik Testi

Sosyal Estetik tek bir tıklama ile büyük e-posta servis sağlayıcılarına teslim edilebilirlik testi gerçekleştirmenizi sağlar

2

Kampanyalarınızı Gönderin

Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin, Raporları ve istatistikleri hemen incelemeye başlayın

4

Kampanyalarınızı İzleyin

ePostalarınızı kimlerin açtığını, tıkladığını, abonelikten çıkıp çıkmadıklarını, istenmeyen posta işaretlemelerini bağlantı etkinliğini ve daha fazlasını takibe alın

5

ePosta Pazarlama Servis ÖzellikleriBir ePosta Haber Bülteni Oluşturmak

Basit sürükle ve bırak araçlarıyla e-posta pazarlama kampanyalarını çekici hale getirerek, her cihazda, her gelen kutusunda tasarımınızın muhteşem görünmesi garanti edin. E-posta kampanyaları oluştururken ve gönderirken benzeri görülmemiş düzeyde bir rahatlık ve kolaylık sağladığımıza şaşıracaksınız.


Kampanyanızı Gönderin ve ePostanızın Teslimatını Sağlayın

E-posta kampanyaları, bulutta saklandığından size kolaylık sağlayarak, masaüstünüz, tabletiniz veya iPhone’unuzu kullanarak istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz anlamına gelir. Kampanyanızı planlayın veya hemen gönderin. Raporları ve istatistikleri anında görüntüleyebilirsiniz.  Tüm büyük internet servis sağlayıcıları ile geri bildirim döngülerimiz olduğu için yüksek teslimat oranları garanti edilir.
A / B Ayırma Testi

A / B Ayırma, abone tercihlerini daha iyi anlamanıza, kampanya başarısı hakkında bilgi edinmenize ve zaman içinde kampanyaları etkili bir şekilde izlemenize yardımcı olur. Bölünmüş testler, benzersiz kitleniz için en iyi uygulamaları, müşteri adaylarını, dönüşüm oranlarınızı belirleyen değişkenleri ve segmentasyonu hassaslaştırır. Konu satırınızı, alıcı adı, e-posta içeriği, CTA veya gönderme günü / saati ile test edin.


Kampanya İzleme ve Rapor Görüntüleme

ePosta pazarlama kampanyası performansınızı izlemek, Sosyal Estetik e-posta pazarlama yazılımı ile daha kolay. E-postanızı kaç alıcınızın açtığına,tıkladığına, kaç e-posta hesabının geri döndüğüne, kaç tanesinin aboneliğini iptal ettiğine dair istatistik bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. Sosyal Estetik yazılımları, kampanya performansınızı iyileştirmenize yardımcı olmak için kampanya performansınızı grafiklerle ve verilerle analiz etmek ve yorumlamak için çeşitli yollar sunar.

10 Yıllık
Faaliyet Süresi


500
Memnun Müşteri


13million
Gönderilmiş ePosta / Ay


80
Uygulanmış Tema
MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir şablon.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Daha önce web barındırma konusunda sorular yöneltmiştim ve mevcut hostingimde geçirdiğim sürede alabildiğimden daha fazla bilgi alışverişinde bulundum Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj