Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

İnternet pazarlamacılığında, dönüşüm optimizasyonu veya dönüşüm oranı optimizasyonu CRO, müşterilere dönüşen veya daha genel olarak bir web sayfasında istenen herhangi bir işlemi gerçekleştiren bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdesini artırmak için sunulan bir hizmettir.
Dönüşüm oranı optimizasyonu CRO, dönüşüm oranınızı yükseltmek için sponsorlu arama reklamlarınızı, açılış sayfalarınızı ve genel web sitesi tasarımınızı optimize etme sürecidir.
Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun hızlı bir şekilde popülerlik kazanmasının sebebi, reklam harcamalarınızı yükseltmeden satışlardan elde edilen karlılığı artırmanın bir yolu olarak görülmesidir.

Dönüşüm Nedir?

Dönüşüm, ziyaretçinizin web sitenizde veya açılış sayfanıza girmesini gerçekleştirmesini istediğiniz belirli eylemlerdir:

Satın Alma


Bir Linke veya Butona Tıklatma


Kayıt Olma


Katalog İndirme


Bir Arkadaşa Önerme


Belirli Bir Sayfaya Ulaşma

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu Nedir?

Dönüşüm Oranı optimizasyonu, hedef kitlenin daha fazla potansiyel müşteri üretme sanatıdır. Dönüşüm optimizasyonu, müşterilerinizin telefonu açmasını ve teklif almasını sağlar. Dönüşüm optimizasyonu, sekmeyi daha sonra açmak yerine artık “satın al” düğmesini tıklatır.
Web dönüşüm oranınızı optimize ederek veya iyileştirerek, açılış sayfanıza veya web sitenize sürekli artan ziyaretçi çekerek para harcamadan daha çok kişinin daha fazla işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.Nasıl Yapıyoruz?


Site Kullanışlılğı

Web sitemiz kullanılabilirlik artışı ile müşteri tabanınızı ve çevrimiçi dönüşüm oranınızı artırın

1

Satış Kopyası İçeriği

Sitenizin ziyaretçilerini dönüşüm sağlamaya teşvik edecek ilgi çekici satış kopyası oluşturma

2

Anasayfa Optimizasyonu

Açılış Sayfası Optimizasyonu, daha iyi dönüşüm oranları için sitenizi optimize etmemize olanak tanır

4

A / B Ayrıma Testi

AB test denemeleri ile en yararlı iyileştirme sağlayacak sayfaları hedefleyerek ölçümler yapılması

5


Yaklaşımımız

 • Öncelikle, işinizi ve hedeflerinizi öğreniriz, bu nedenle Dönüşüm Oranı Optimizasyonunuzu oluşturmak veya optimize etmek için en iyi stratejinin ne olacağını belirleyebiliriz.
 • Bir dönüşüm oranı optimizasyonu şirketi olarak, veriye dayalı A / B testlerimiz ve diğer UX geliştirmelerimiz dönüşüm oranlarınızı sürekli olarak iyileştirir, iletişim veritabanınızı büyütür ve daha fazla gelir elde etmenizi sağlar.
 • Stratejilerimizin doğru olup olmadığını anlamak için deneylerimizin sonuçlarını analiz ederiz. Strateji bir anlamlılığa ulaşılmış ve doğruluğu kesinleşmişse, açılış sayfanızın başarılı varyasyonunu kullanıma sunuyoruz. Eğer değilse, yeni bir strateji test edip tüm süreci yeniden yürütürüz.


Fiyatlandırma

Dönüşüm Oranı paketleri, gerekli olan sayfa ve test miktarına dayanmaktadır. Programlarımız ayda 200 $ ‘dan başlamaktadır ancak projenizin büyüklüğüne ve doğasına bağlı olarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir teklif geliştirilecektir. Özetle tüm fiyatlar değişken niteliğe sahiptir.

MüşterilerimizNeler Söylüyor


Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.


 • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel bir şablon.

  Rasim Ö
  Rasim Ö
  Marka Müdürü
 • Daha önce web barındırma konusunda sorular yöneltmiştim ve mevcut hostingimde geçirdiğim sürede alabildiğimden daha fazla bilgi alışverişinde bulundum Teşekkürler.

  Berna D
  Berna D
  Pazarlama Müdürü


ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


Adınız*

Telefon No*

ePosta Adresiniz*

Internet Siteniz

Kısaca Talebiniz?

Hedefleriniz?

WhatsApp Logo Anında Mesaj