Arama Motoru Optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz ve reklamsız sonuçlarındaki görüntülenmesi süreci genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha eski veya daha çok ziyaretçi trafiği olan internet sitesi sonuçlar sayfasında daha üst sıralarda yer alır özetle arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, resim araması, yerel arama, video araması, akademik arama, haber araması ve sektöre özgü dikey arama motorları dahil olmak üzere farklı arama türlerini hedefleyebilir.İşinizi Sonraki Seviyeye Taşıyın

Sosyal Estetik, kurumsal niteliğe sahip herhangi bir internet sitesinin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve içerik metin yazarlığı ve görsel interaktif tasarımlar ile deneyimli çalışanlarımız, ürettikleri web siteleriyle rekabetçi sektörlerdeki karmaşık şirketlerin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamayı mümkün kılmaktadır.Bir Internet Web Sitesinin Yol Haritası

Ekibimiz öncelikle bir web sitesini analiz ederek işe başlar ve ardından web sitesinin arama motorlarına daha etkili bir şekilde anahtar kelimeler aktarması için adım adım bir plan hazırlayarak, hedefleri belirler ve müşterilerimizin daha fazla ziyaretçi ve daha yüksek satış ve müşteri dönüşümü elde etmesi için süreçleri yöneterek yüksek oranda katkı sağlar.


Site içi ve Site dışı (On-Page & Off-Page) Optimizasyon

Site içi ve site dışı optimizasyonun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir robot yazılımdır, bir insan bakış açısına sahip değildir. Bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış sürecimizi takip etmelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli iş ile ilgili anahtar kelimeleri aradığında arama motorları size ait internet web sitenizi olumlu bir konumda görüntüleyecektir.
Bunu Nasıl YAPIYORUZ

Bir arama motoru optimizasyonu SEO projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreçleri anlamak önemlidir. Sosyal Estetik, arama motoru pazarlamacılığına yoğun, eksiksiz hizmet anlayışı gerektiren müşterilere hizmet vermektedir..


Kelime Araştırma

Anahtar Kelime Yoğunluğu İçeriğinizdeki Toplam Kelime Sayısına Göre Arama Teriminin Ne Sıklıkla Geçtiğini Tanımlar

Site İÇİ OPTİMİZASYON

Site İçi Optimizasyon Konumunuzu İyileştirmek için Doğrudan İnternet Siteniz içinde Uygulanabilecek Düzenlemeleri İfade Eder

Link ÜRETME

SEO Alanında Link Bağlantıları Kurma, İnternet Sitenize Yönlendirilen Linklerin Sayısını ve Kalitesini Arttırmayı Hedefler

Raporlama ve ANALİZ

SEO Analiz ve Raporlama İşlemi, İçerik, Bağlantı Yapısı, Sosyal Medya Çalışmaları ve İnternete Sitenize Olan Güveni Gibi Çeşitli Faktörlerden Oluşan Verilerdir.
6x
Anahtar Kelime Sıralamasında


398%
Organik Ziyaretçi Trafiğinde Artış


1105%
İlk Sayfa 10'da Bulunma Oranı Artışı


129%
Sayfada Kalma Sürelerinde Artış


SEO Siteniz İçin Neden Bu Kadar Gerekli?


Sıralamanın Önemi

Araştırma Sonuçları, Tüm Web Sitelerinin yaklaşık %85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor.


En Bilinen Arama Motorları

İnternet kullanıcılarının %96'sı Web aramalarına büyük bir arama motoru Google, Yandex, Bing, Yahoo üzerinden başlıyor

Verimli Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime grupları seçebilmenizi sağlar


Milyonlarca Arama Sonucu

Ocak 2018'de 400 milyar arama sonucuyla 20 milyardan fazla arama yapıldı

Ziyaretçi Getirme

Ciddi biçimde oluşturlmuş SEO ve arama dostu Web tasarımı, web sitenize ziyaretçi gelmesine yardımcı olacaktır


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sıralarda yer almasıyla başlamaktadır


Mutlu Müşterilerimiz


  MüşterilerimizNeler Söylüyor


  Sosyal Estetik İşletme, Ürün yada Markanıza SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı dışında Arama Motoru Dostu Web Tasarımı, Tıklama Başına Ödeme Reklamları, Çözüm Ortaklığı ile Pazarlama, Web Sitesi Analizi, Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi, Sosyal Medya Pazarlama, Markalaşma ve daha birçok gereksinimize çözümler sağlamaktadır.

  .


  • Şimdiye kadar kullandığım en iyi temalardan biri. Her küçük detayı halledildi. Temiz, Modern Tasarım her türlü web sitesi için kullanılabilir. Mükemmel şablon için teşekkürler.

   Rasim Ö
   Rasim Ö
   Marka Müdürü
  • Dakikalar içinde internet sitemin barındırma (hosting) kaynaklı sorunlar yaşadığını tespit etmeme yardımcı oldular. Sosyal Estetik internet sitemizin sancılı bir dönemini sona erdirerek hızlanmamızı sağladı. Teşekkürler.

   Berna D
   Berna D
   Pazarlama Müdürü


  ÜcretsizBir Değerlendirme İsteyin


  Adınız*

  Telefon No*

  ePosta Adresiniz*

  Internet Siteniz

  Kısaca Talebiniz?

  Hedefleriniz?
  SEO Uzmanları

  Arama motoru optimizasyonu ve pazarlama endüstrilerinde uzmanlar olarak, Sosyal Estetik’in yönetimi ve çalışanları, ölçülebilir, uzun vadeli sonuçlar ile etkili İnternet pazarlama stratejileri oluşturmak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

  Furkan E.

  Furkan E.

  Yazılım Uzmanı

  Sibel K.

  Sibel K.

  İçerik Uzmanı

  Kadir Ö.

  Kadir Ö.

  Link Uzmanı

  Özge C.

  Özge C.

  Tasarım Uzmanı
  Mesai Saatlerinde Hızlı Cevap ve Etkili Çözüm


  Telefonda Ücretsiz Destek

  ePosta veya telefon araması ile anında destek ve danışma servisi alabilirsiniz.

  Canlı Destek

  Uzmanlarımız mesai saatleri içinde size yardımcı olmak için hazırdır. Hiçbir sorun çok büyük veya çok küçük değil!


  WhatsApp Logo Anında Mesaj